איך לבחור מגנטים לאירועים ?

האם כדאי לי לבחור בשירות מגנטים לאירועים שמציעים לי בעלי האולם, או שעדיף לשכור חברה חיצונית שתספק מגנטים לאירוע שלי בנפרד משירותי האולם? איך אפשר לוודא שכל אורח יקבל מגנט אחד לפחות? ומה לגבי מגנטים לאירועים עסקיים? האם יש דבר כזה ומתי זה מתאים? ומתי לא? מגנטוש l&d כאן בשביל לספק לכם את כל התשובות לכל השאלות בנוגע למגנטים לאירועים מכל סוג ובכל גודל. מוכנים? אנחנו מתחילים!

ככל שמתקדמת ההיסטוריה ומתפתחת אל עבר כמויות גדולות יותר ויותר של בני אדם (אשר כולם חוגגים או משתתפים באירועים, כמובן...) ואין זה פלא שכשהכמות גדלה, כך גדלים גם המאמצים של מארגני האירוע לספק צורות שונות ומתקדמות יותר של תיעוד. תחילה היו לפלח אוכלוסייה מסוים תמונות אשר היו מוצגות בשקופיות בסלונים של המשפחות העשירות יותר של תחילת המאה הקודמת, בהמשך תחום צילום הסטילס נכנס לכל בית בעולם המערבי ותמונות החלו ממלאות אלבומים ובני המשפחה יכלו להזמין אורחים ולצפות בהן על כוס קפה ועוגה. ההתפתחות הבאה הייתה, איך לא, תיעוד האירוע בווידאו ולאחר מכן עריכתו, שכפולו והקרנתו בכל מכשיר ווידאו ביתי (שהתפתח במרוצת השנים ל-DVD) ומיד לאחר תחילת המאה הנוכחית, נכנסו לשימוש מדיות חדשניות יותר כגון מגנטים לאירועים ואלבומי תמונות דיגיטליים, אשר הפלא ופלא מחזירים אותנו מעט אחורה אל ימי ההתבוננות בתמונה קבועה המוצגת לנו בצורה סטטית יחסית.

מגנטים לאירועים הם המדיה החשופה ביותר

מבין כל האפשרויות שהזכרנו לעיל, לא הווידאו ולא השקופיות... ואף לא האלבומים הדיגיטליים הן המדיות הנצפות ביותר, כי אם מגנטים מן האירוע שלכם, אשר חשופים באורח קבע על גבי המקרר או דלת הכניסה – הם אלו אשר נוכחים באינטנסיביות הרבה ביותר בחייהם של האורחים אשר הגיעו לאירוע שלכם וכמובן גם בחיי מארגני האירוע עצמם. מדוע? פשוט משום שלא צריך להוציא שום דבר מהמגרה, לא צריך להקליק עם העכבר על שום תיקייה ולא צריך לחבר אף DiskOnKey למחשב או לטלוויזיה. מגנטים לאירועים פשוט נוכחים לעיני כל אחד או אחת שעוברים ליד המקרר, וכולנו יודעים שזה קורה הרבה יותר מאשר פעם אחת ביום – ובהמשך נתעכב על כך.

אבל באולם ששכרתי יש מגנטים לאירועים כשירות מובנה וזול

נכון, יותר ויותר בעלי אולמות מציעים שירות מגנטים לאירועים כחלק אינטגרלי מתמהיל השירותים שהם מציעים ואין לנו כוונה לזלזל באף אדם או נותן שירות בתחום, אך ברור מראש שבעל האולם מעוניין להגדיל את רווחיו ככל הניתן – שזה לגיטימי – אך בהכרח מתבטא בכך שאתם תקבלו את השירות הזול ביותר שבעל האולם יוכל לספק לכם, מה שבתורו יוביל למגנטים באיכות נמוכה, אשר מצולמים על ידי אדם חסר ניסיון (ולכן זול יותר) וככל הנראה המגנטים שלכם יראו פחות ופחות טוב ככל שיעברו השבועות עד שידהו לגמרי... ויזרקו לפח. וזה כמובן חבל, כי זו המזכרת העיקרית של האורחים מן האירוע. במילים אחרות, זול זה לא תמיד משתלם.

מגנטים לאירועים עסקיים - האם אוכל לוודא שכל משתתף יקבל לפחות מגנט אחד מן האירוע?

חשוב להדגיש כי ברוב הנקודות הנוגעות לצילום מגנטים לאירועים, אין הרבה הבדל בין אירוע עסקי לבין אירוע או שמחה פרטית. כן, צלם מגנטים לאירועים צריך להתייחס לשני האירועים הללו באופן שונה בתכלית אך לאחר שהתמונות צולמו בהתאמה לאירוע, כל שאר הקריטריונים הנם משותפים לכל סוגי האירועים. כאשר אחד הנושאים החשובים ביותר הוא שהצלם אכן מוודא במהלך האירוע שכל אורח אכן צולם עבור מגנט אחד לפחות, אם לא יותר מכך. וזהו שירות שכדאי מאוד להתעכב עליו, או פשוט לפנות לחברה שבוודאות מספקת את השירות במלואו כולל הבטחת הנושא הזה באופן ספציפי. אנחנו לא רוצים אף אורח מאוכזב!

האם מגנטים לאירועים מחזיקים שנים רבות, או רק חודשים ספורים?

זוכרים שבתחילת המאמר דיברנו על כך שמגנטים לאירועים הם כל הזמן חשופים לעין? ובכן, הם גם חשופים לשמש, לשינוי טמפרטורה ולנזקים חיצוניים נוספים – כך שהם למעשה צוברים בלאי ככל שהזמן עובר. לכן, חשוב מאוד שהמגנטים מהאירוע שלך יהיו מודפסים בצבעים איכותיים שאינם דוהים ומוגנים באופן מסיבי כנגד אותם נזקים מצטברים. אחרי הכל, המטרה היא שהמגנטים שלך ישרתו אותך ויהיו תלויים במקומות רבים ברחבי הארץ למשך זמן ממושך מאוד, במקום שיזרקו לפח לאחר חודש או חודשיים מאחר ואף אחד לא רוצה להסתכל על תמונה דהויה ושרופה.

תמונות מגנט באירוע?

כיום מגנטים לאירועים הינו שירות בלתי נפרד מעולם אירועים, למעשה בכל אירוע יש צלם מגנטים לאירועים אשר מצלם את האורחים ואצלנו במגנטוש הוא יעבור! אורח אורח וידאג שכל! אורח יקבל לפחות מגנט אחד שלו. מגנטים לאירועים מתאימים לכל אירוע - מגנטים לחתונה, מגנטים לאירועים עסקיים, מגנטים לבריתות, מגנטים לבת מצווה . . . כולם באותה איכות ובאיכות גבוה.


כלי עבודה?

כמו אצל מכונאי או נגר או אפילו פועל בניין טוב ומקצועי צריך שיהיה לו כלים טובים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. אצל צלם מגנטים לאירועים זול או צלם מגנטים לאירועים זה לא משנה צריך שיהיה לו ציוד מקצועי, ציוד גיבוי והכי חשוב שהחברה וכמובן הצלם יהיה בעל גישה חיובית ושירותית.
ציוד של הפקת מגנטים לאירועים מתחדש כל הזמן, על לכן מפיקי מגנטים לאירועים צריכים להתחדש כל הזמן.
ציוד מגנטים לאירועים צריך לכלול:
מדפסת הזרקת דיו .
נייר פוטו מקצועי לפחות 190
GR.
כיסי לימינצייה.
מכשיר לימינציה.
מצלמת מגנטים לאירועים צריכ להיות מצלמת רפלקס מקצועית.
מבזק חיצוני.
וכל זה כפול 2 לגיבוי.


איכות או שירות?

אם הנכם קוראים מילים אלו אז אתם נמצאים ביידים טובות. מפני שאצלנו במגנטוש תקבלו בשירותי צילום המגנטים גם צלם מגנטים איכותי וגם שירותי ואדיב אשר ישרה אווירה טובה נינוחה ושמחה באירוע שלכם.
איך איכות המגנטים  לאירועים שלנו ניבדל משאחר החברות? הדבר הבא לידי ביטוי בנייר פוטו איכותי ודיו איכותי למדפסת פוטו של קנון שאנו רוכשים במיוחד עבור צילום מגנטים לאירועים. כמו כן, שירות המגנטים לאירועים שאנו מספקים היינו בין השירותים הטובים שיש כיום בשוק. אצלנו לא אומרים "לא" ללקוח ואין לנו לקוחות לא מרוצים. חרטנו על דיגלנו את האמונה ששביעות רצון לקוחותינו הינה שביעות רצוננו .

אז התקשרו או שלחו סמס ואנו מבטיחים לכם הצעת מחיר מעולה בתודה ענבל ודימה - 0542116565

מגנטוש l&d - מגנטים לאירועים מכל הסוגים

אנו במגנטוש l&d מספקים שירותי מגנטים לאירועים במגוון גדלים וסוגים – מגנטים לימי הולדת, לבריתות, חתונות וברי מצוות כמו גם אירועים עסקיים, ימי גיבוש ואירועים מיוחדים. המגנטים מתוצרתנו הם תמיד איכותיים ומצולמים על ידי צלם מקצועי המכיר את רזי התחום ויודע להתאים תמונות מרהיבות למגנטים של האירוע הספציפי שלכם, תוך הליכה יד ביד עם הדרישות שלכם ואופי האירוע המיוחד שלכם, שאינו דומה לאף אירוע אחר - וכדאי שהמגנטים ישקפו זאת.

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגנטים לאירוע שישמחו את המשתתפים והאורחים וכן יחזיקו זמן רב כדי שניתן יהיה ליהנות מהם במשך שנים. פנו אלינו כעת ונעמיד לרשותכם צוות מגנטים לאירועים מקצועי ומהימן, שיספק מגנטים לאירוע שלכם בהתאמה אישית - ושיהיה במזל!


  

2all - בניית אתרי אינטרנט