צילום מגנטים לבריתות

 

אז נולדו לכם הבן או הבת ואו אפיילו גם וגם מזזזזזל טוב!.

עכשיו צריך לארגן מסיבה כמו שצריך ולהציג את הנולד בפני כולם, יבואו ההורים (סבים וסבתות החדשים), דודים דודות, חברים, מכרים, וקולגות, ועוד רבים וטובים.

את כולם צריך להאכיל ולבדר ומה יותר טוב צילום מגנטים לברית מתנה נהדרת לאורחים, לכם צילום המגנטים לאירועים כבר לא במחיר משוגע.

כיום המחירים של צילום בריתות וצילום תמונות מגנט באירועים בכלל נעים בין 500 ₪ ל850 ₪ לצלם בודד או עד ל1500 לשני אנשי צוות, דעתי האישית ומניסיוני הפרטים הן באירועים והן מלקוחות מרוצים, שבאירועים כגון בריתות, בר מצוות, ועוד אירועים עד 200/250 אורחים לא צריך יותר מאיש צוות אחד .

אם צלם המגנטים שהזמנת ובהסתמך שזהו צלם המגנטים של מגנטושl&d   אז הוא חייב להיות מיומן בצילום מגנטים לאירועים ובריתות בפרט  והחיתוך וגרפיקה של המגנטים, איש צוות טוב של צילום מגנטים צריך לדעת לחתוך 100 מגנטים בכעד 25 דקות +- אז מה שקורה צלם המגנטים יהיה בעמדת החיתוך סך הכל 25 דקות לערך ובכך חסכתם בין 300 ל500 ₪ שווה לא?.

תמיד צריך לשאול את בעלי חברת המגנטים איזה חומרים הם משתמשים, מה סוג המצלמה, ובכלל נהלו שיחה עם בעלי החברה אפילו אם אין לכם מושג בזה, תשאלו למה? מפני שאם החברה של צילום ומגנטים לאירועים עושה משהו לא כשר אז בעל החברה יתקשה לענות על השאלות,יגמגם, ואפילו יזיע דרך הטלפון J חחחחחח.

שורה תחתונה תהנו מכל ההכנות, תהנו מהילדים, תהנו מצילום המגנטים ומהתמונות.

והכי חשוב תהנו מהחיים הם אף פעם לא קשים אך לפעמים מסובכים .

ומשפט שאהבתי שרשום על הבניין של אמדוקס בכפר סבא-"אמצו אתגר ותחוו הצלחה".

אז באו ננהל שיחה ונפגש בשמחות צוות מגנטושl&d-0542116565.

 

 


  

2all - בניית אתרי אינטרנט