צילום אירועים

צילום אירועים זה מגנטוש!

באירועים המשמעותיים שיש בחיינו, נסמוך רק על מגנטוש לצילום סטילס מקצועי ואיכותי!

מספר האירועים המשמעותיים בחיינו הוא לא גדול, חתונה, בריתות, ובר מצווה הם נקודות זמן חשובות מאוד על מפת הזיכרונות שלנו בימי חיינו. לכן, חשוב מאוד להקפיד ולהתייחס אליהם ברצינות ובשמחה ולדעת לנצור אותם מכל משמר. כמובן, הדרך הטובה ביותר לשמר את האירועים האלה, ולקחת אתנו מהם הלאה לעוד שנים רבים היא באמצעות הצילום. צילום תמונה מרגשת אחת הממחישה את גודל הרגע, את עוצמת ההתרגשות תהיה שווה לכם הרבה יותר בעוד מספר שנים. כשתסתכלו על התמונה ותיסעו במנהרת הזמן לתחושות, לריחות ולחוויות של האירועים המרגשים והמשמעותיים של חייכם. תמונה אחת טובה, שווה אלף מילים של סיפור.

מחיר הוגן זה חלק מהשירות שלנו!

חברת מגנטוש יודעת שמחיר טוב זה חלק מהציפיות של לקוחות. לכן, אנו עושים הכל על מנת לתת ללקוחותינו  מחירים נוחים והוגנים, מחירים שווים לכל נפש ומאפשרים לכל בעל אירוע להזמין שירות מקצועי ומיומן, מבלי לחשוש מהוצאות כבדות הכרוכות בהזמנת חברה מקצועית. 

צילום מתחיל בציוד מקצועי!

על מנת לשמור על רמת צילום גבוהה במיוחד, מגנטוש צילום אירועים, שמה דגש על בחירה והתאמה של הציוד המקצועי לאופי האירוע, בחירה בציוד הצילום שיספק את איכות הצילום המקסימלית לבעלי האירוע ויאפשר לנו לעבוד בנוחות ובצורה פשוטה בזמן האירוע מבלי לבזבז זמן מיותר על התארגנות סבוכה.

ואיך השירות??

בזמן האירוע, צילומי הסטילס חייבים להיות ברגעים החשובים ביותר, לדעת לתעד את הרגעים המרתקים, את המבטים הסמוקים, המתרגשים, את ההתלהבות והריקודים, לדעת לצלם את האדם במקום הנכון וברגע הנכון.

צלם, מתפקידו צריך גם לדעת לנהל את האירוע בהתאם לציפיות של בעלי האירוע, ולכן אנו דואגים לבקשות שלכם, ודואגים שהתמונות שרציתם שיהיו עם המשפחה ועם החברים בצורה מקצועית, מסודרת ומאורגנת יתקיימו. כך בסוף האירוע תוכלו לקבל בדיוק את התמונות להם ציפתם.

שירותים נוספים

חברת מגנטוש מספקת כמובן גם שירותים משלמים כגון צילום מגנטים לאירועים, ואספקת אטרקציות נוספות כמו מכונות סוכר, תלבושות ועוד.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!-0542116565

 


  

2all - בניית אתרי אינטרנט