מגנטים לחתונה בזול
מתחתנים? מגנטים לחתונה בזול

הקיץ אוטוטו מגיע, ואתו מגיעה כבכל שנה ושנה עונת החתונות הגדולה. אחד הדברים המעסיקים יותר מכל את החתן והכלה לעתיד היא סוגיית המזכרות. המזכרת הטובה מכולם היא מגנטים לחתונה בזול, מזכרת שגם נחשבת לטרנד הלוהט של החתונות כבר זמן מה, וגם תחסוך לכם כסף וכאב ראש מיותר.

מגנטים לחתונה בזול – אבל איכותי

העובדה שהחלטתם להביא מגנטים לחתונה בזול כמזכרת, אינה אומרת שהתוצאה לא צריכה להיות איכותית ולשביעות רצונכם. ההוצאה אצל כל מי שמתעסק עם מגנטים לחתונה בזול היא כאמור, לא גדולה, אבל כדאי לנצל את התחרות בשוק ולא להתפשר על האיכות.

איך בוחרים מגנטים

קודם כל, עוד לפני עיצוב המגנט, כדאי לבחון את איכות המגנט עצמו ולוודא שמדובר במגנט שיאריך ימים ולא ידהה לאחר חודשיים. אף אחד לא ישאיר על המקרר שלו מגנט עם תמונה דהויה לאורך זמן רב, וכל המטרה של מגנטים לחתונה בזול תתפספס.

על מנת לוודא שאכן מדובר במגנט איכותי, כדאי לבדוק אותו על ידי קיפול קל שלו. אם מקום הקיפול ידהה או יתקמט, כנראה שמדובר במגנט שאינו איכותי כלל וכלל. כמו כן, צלם מגנטים טוב יצפה את המגנט בשכבת למינציה.

אפשר לעצב את המגנט כך שיתאים בדיוק לסגנון החתונה שלכם, לסגנונכם האישי או של האורחים הרבים שיגיעו.  אפשר לבחור במראה קלאסי ואלגנטי, מראה ילדותי או היתולי, וישנם בעלי מקצוע שעל אף שמדובר על מגנטים לחתונה בזול, יאפשרו לכם גם לעצב משהו ייחודי לכם. הרי בסך הכול מדובר על גרפיקה במחשב.

מגנטים לחתונה בזול – לא ביוקר!

המחיר הרווח בשוק המגנטים לחתונה בזול הוא לרוב כמה מאות שקלים, כאשר המחיר נע ונד למעלה ולמטה לפי כמות הצלמים, עמדות הפיתוח ומספר השעות שהצלם יבלה אצלכם באירוע. כדאי לברר האם תקבלו משהו בנוסף למגנטים לחתונה בזול, כי יש הרבה מאוד צלמים שיתנו לכם מגנט גדול הביתה על חשבונם.

החתונה שלכם היא אירוע בלתי נשכח, אבל גם הוצאה גדולה במיוחד. מגנטים לחתונה הם מזכרת נהדרת מהאירוע שלכם שתזכיר לכל אחד מהמשתתפים אתכם ואת האירוע בכל פעם שירצו לגשת אל המקרר.


חברת מגנטושl&d תשמח לתת לכם את השירות המקצועי ובמחיר משתלם ביותר! התקשרו אלינו עוד היום 0542116565 וקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!.


  

2all - בניית אתרי אינטרנט